O nas

         Dziś nie ma obrazu, który sugerowałby komfort w domu, w zimnych porach roku, który nie zawiera w tle kominka. Element architektoniczny o arystokratycznym pochodzeniu i podwójnej roli, funkcjonalny i dekoracyjny, kominek staje się coraz bardziej powszechny we współczesnym wnętrzu. Oprócz ciepła uwalnianego przez całą zimę, kominek jest tym który przyciąga uwagę. Będąc centralnym punktem atrakcji domu, to serce winy gromadzi je wszystkie w jednym miejscu, ciepłym i jasnym. Oprócz ciepła uwalnianego przez całą zimę, kominek jest tym który przyciąga uwagę.  Będąc centralnym punktem atrakcji domu, jest sercem rodziny, który gromadzi wszystkich w jednym miejscu, ciepłym i jasnym. Oferowany dziś przez naszą firmę kominek stanowi wysokiej jakości element wnętrza, który różni się w zależności od wielkości, kształtu, materiałów i kolorów. Art Flame oferuje różnorodne kominki, z których możesz znaleźć jeden według własnego gustu, pasujący do Twojego domu, czy to skromny dom, wystawna willa, studio lub blok mieszkalny.

Jakość

Zestawy kominnkowe Art Flame są najwyższej jakości, oryginalny projekt i prezęntują najbardziej urozmaiconą kolekcję w Europie. Element architektoniczny o arystokratycznym pochodzeniu i podwójnej roli, funkcjonalną i dekoracyjną, kominek staje się coraz bardziej częściej spotykany w naszych domach.

 

 

Bezpieczeństwo

Ponieważ kominek elektryczny nie generuje płomieni, pomieszczenie w którym znajduje się produkt staje się bezpieczne dla dzieci i osób w pobliżu. Kominek można wyłączyć lub włączyć ręcznie lub za pomocą pilota, a nawet można zaprogramować czasomierz do wyłaczenia go.

 

 

Skuteczność

 

Cena kominka i cena jego instalacji są jednymi z najważniejszych czynników, które właściciele domów lub biur powinni wziąć pod uwagę.

 

 

Wszechstronność

Nasze produkty mają użyteczny cel ogrzać środowisko, ale także, aby wypełnić pokój elegancją i wyrafinowaniem. Nasze akcesoria mogą zapewnić większy efekt na kominki elektryczne, dzięki czemu efekt wizualny będzie niezapomniany.

 

 

Funkcjonalność ognisk

 

 

PROSTE     NOWOCZESNE    W TYM SAMYM CZASIE KOMPAKTOWE

 

Oferuje unikalny design dzięki efektowi 3D. Kształt konstrukcji i współczesny styl sprawiają, że jest kompatybilny z szeroką gamą kominków.

Intensywność płomienia można regulować za pomocą pilota lub ręcznie z panelu sterowania, co ułatwia korzystanie z funkcji.

                                                     

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom lepsze wrażenia.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, potwierdzasz, że przeczytałeś/aś i zrozumiałeś/aś politykę prywatności.

Więcej informacji